Hendrik Groen
Opgewekt naar de eindstreep
Hendrik Groen is terug! Voor de laatste keer komt de meest geliefde bejaarde van Nederland naar het theater. Hendrik moet constateren dat hij steeds vergeetachtiger wordt. Hij besluit in deze ontroerende komedie opnieuw een dagboek bij te houden om grip te houden op het leven. Dat zorgt voor grappige én aangrijpende momenten.
De cast bestaat, net als de vorige Hendrik Groen-voorstellingen, uit jonge acteurs – met Beau Schneider in de hoofdrol. Omdat er, zoals regisseur Gijs de Lange het zo treffend zegt; “In iedere bejaarde ook nog altijd een jong iemand verborgen zit.”
Van de dagboeken van Hendrik Groen zijn meer dan een half miljoen exemplaren verkocht. Ze werden bekroond met de NS Publieksprijs en als tv-serie uitgezonden. Ook in het theater is het succes ongekend: De zalen bij Pogingen iets van het leven te maken en Zolang er leven is, zaten avond aan avond vol.
Recensies over Hendrik Groen 'Opgewekt naar de eindstreep!'
- “allerlaatste etappes van sympathieke oude man ontroeren behoorlijk” Theaterkrant
- “Born to be wild in het bejaardenhuis” Noord Hollands Dagblad
- “Beau Schneider voorop […]prachtig qua inlevingsvermogen, meesterlijk in zijn analyses” Dagblad van het Noorden
Artiest(en) | Beau Schneider, Nikkie Kuis, Leendert de Ridder en anderen |
---|---|
Regie | Eddy Habbema |