Peter Van Rooijen 532 2 Kopie

Peter van Rooijen

Doei buitenwereld! (Try Out)

Peter van Rooijen maakte de afgelopen jaren furore met zijn Liefde, dood &-trilogie die hij afsloot met een Best of-programma. Nu komt hij terug, opnieuw mét geweldige liedjes, maar try-out hij zónder band. Hij gaat solo op pad met alle instrumenten die hij (min of meer) kan bespelen. In de aanloop naar zijn zesde avondvullende voorstelling Doei buitenwereld! start Van Rooijen met een reeks try-outs waarin hij nieuwe nummers en nieuwe vormen uitprobeert en ontwikkelt.

In Doei buitenwereld! stelt Van Rooijen dat veel mensen van alles vinden over allerlei zaken (het klimaat, politici, rassenkwesties, supermarktmedewerkers etc.) maar dat ze feitelijk niet begrijpen wát ze vinden. We zijn namelijk zelf vaak te stom om te begrijpen wat we voelen en waar die gevoelens vandaan komen. Stop met dat slappe wijzen naar de ander, dat kan iedereen. Het is tijd voor een diepe duik naar binnen! Navelstaarderij voor experts. Zo diep als maar kan. We zullen daar meer lelijks en meer moois aantreffen dan we verwachten. Peter geeft het goeie voorbeeld en daalt helemaal af in zichzelf. Op naar de kern.

do. 07-05-2026 | 20:15
Kaarten
Locatie

Kleine Zaal

Prijzen
Kleine Zaal-kaart € 0,00
Normaal € 21,00

Altijd op de hoogte van het laatste theaternieuws?

Winterse omstandigheden

Update: 8 januari // 11.00 uur

Vanwege de winterse weersomstandigheden krijgen wij heel veel vragen over de doorgang van onze voorstellingen. Zoals het er nu naar uit ziet gaat BREL de Musical op donderdag 8 januari door zoals gepland. De doorgaande wegen zijn goed begaanbaar. Dat betekent ook dat de gebruikelijke retourregeling van kracht is.

Voor de voorstelling van Marlon Kicken op vrijdag 9 januari hebben we vrijdagochtend om 11.00 uur een overleg met het impresariaat van Marlon of we de voorstelling kunnen laten doorgaan of verplaatsen naar een andere datum. Indien de voorstelling wordt verplaatst krijgt u voor 13.00 uur persoonlijk bericht van ons via de mail en sms.

We houden de weersvoorspellingen en waarschuwingen goed in de gaten en staan in nauw contact met de verschillende gezelschappen die deze week bij ons spelen. 

Mocht een voorstelling toch worden geannuleerd of verplaatst, dan worden onze bezoekers persoonlijk geïnformeerd per e-mail en (indien er een mobiel nummer bij ons bekend is) per sms.